IN & OUT / Móda v uliciach

JARNÝ KVETINOVÝ ZÁVAN

Prišla jar a vy stále neviete čo je “IN” a čo je naopak “OUT” ? S tohto ročnou jarou prišiel nový trend a to práve “kvetový vzor”. Tento vzor sa vždy nosil, nosí  a bude nosiť. Trápi vás však ako tento vzor skombinovať?  Vyhádzali ste už polku vecí zo skrine a stále nie je nič dobré? Ponúkame vám pár rád ako nikdy nič nepokazíte.

1.KROK

Korunou krásy u každej ženy sú vlasy. Prečo ich teda neozdobiť ? Na ozdobu vlasov môžme použiť niekoľko typov čeleniek. Prvou, ktorú treba spomenúť sú čelenky s “maxi kvetmi”. Tie sa hodia najmä dievčatám s dlhšími vlasmi. Tip, pre dievčatá ktoré dlhé vlasy nemajú tu máme tiež.  Dievčatá s krátkymi vlasmi by mali siahnuť na čelenky so “strednou” veľkosťou kvetov. Taktiež im vo vlasoch vyniknú čelenky s “drobnými” kvetmi. Pridajú im na elegancii a nič nimi nepokazia.

2.KROK

Ďalším trendom, s ktorým nič nepokazíte sú “tričká alebo blúzky s motívom kvetov”. Ak nerada nosíte čelenky, nezúfajte, máme tu pre vás ďalší tip s ktorým zaujmete. S kvetinovými tričkami sa dnes stretnete už v každom obchode. Nebojte sa obohatiť svoj šatník aj o tento kúsok. Kvetinové tričko môžete ľahko skombinovať s čímkoľvek, napríklad s bielymi džínsami. Blúzku  s kvetinovým vzorom môžte zladiť napríklad aj s roztrhanými  džínsami  Ak si obujete k tomu opätky, budete vyzerať ako z módneho časopisu. Nebojte sa preto niekedy experimentovať s oblečením.

3.KROK

V  našich uliciach sa tiež stretnete  s hitom ako sú napríklad riflové bundy s nášivkami kvetín”. Riflové bundy snáď asi nikdy nevyjdu z módy. Stále pribúdajú nové nápady, ako riflovinu ozvláštniť. Výhodou je, že sa táto bunda hodí ku všetkému. Či už ju skombinujete so šatami alebo riflami a tričkom, v oboch prípadoch vynikne. Ďalším plusom je , že si takúto bundu viete samé doma urobiť . Ak navštívite nejakú galantériu a kúpite si nášivky s motívom kvetov, ľahko si ich viete na bundu prišiť. Takto určite na ulici zaujmete nejednu osobu, ktorá z vás nebude vedieť spustiť pohľad.

4.KROK

Jedným z tipov na “outfit” s kvetmi je aj kvetinová sukňa. Sukňa môže byť dlhá alebo aj krátka. Dievčatá s dlhšími nohami” by mohli zvoliť napríklad “dlhú sukňu”. No tiež si môžu dovoliť kratšiu sukňu s dĺžkou primerane nad kolená”, aby nechali vyniknúť svoje dlhé nohy. Dievčatá, ktoré až také dlhé nohy” nemajú  by mali  v šatníku nájsť sukňu s “dĺžkou tesne nad kolená”, alebo najlepšou voľbou je “sukňa s vyvýšeným pásom”. Tá im na pohľad predĺži nohy. Ďalšou radou nad zlato je, že dievčatá, ktoré trápiaširšie boky” by nemali skláňať hlavu, pre nich máme tiež jednu radu. Pri takomto type postavy by ste mali zvoliť áčkový strih sukne”Pre dievčatá s “úzkymi  bokmi” sa rada nájde tiež. Tieto dievčatá si môžu dovoliť obliecť si akýkoľvek typ sukne. Ich postava vynikne najmä v sukni, ktorá siaha pod kolená. Dievčatá s úzkym pásom by mali určite zvoliť svetlé farby, ktorých sa dievčatá so širšími bokmi tak boja.

5.KROK

Ak nechcete experimentovať a obliekať sa do kvetín, stačí ak len svoje drobné doplnky budú mať motív kvetín. Zvoliť môžete napríklad náušnice v tvare kvetu. Tieto náušnice vám vyniknú. Ďalším odporúčaním je, ak sa vám nepáčia tričká s kvetmi, je tu ešte niečo, čo sme nespomínali. A to je “čipka”. Čipka je tiež v motívoch kvetín. Čipka vždy pôsobí “elegantne” alebo v niektorých prípadoch aj “romanticky”. Nebojte sa preto obliecť aj do nej.

Keďže s každým rokom pribúdajú nové trendy a my na ne nezabúdame, v móde je hitom bunda s názvom “bombera”. Táto bunda sa tiež objavuje v obchodoch s kvetinovým motívom. Preto treba navštíviť obchody a naplniť šatníky  oblečením, ktoré je “IN”.

Ide s módou ruka v ruke aj naša škola?

Na našej škole sa dievčatá obliekajú podľa toho, čo sa im páči. Málo dievčat sleduje rôzne stránky, kde módni návrhári uverejňujú to čo je “IN” a čo je naopak “OUT”.  Preto sme sa rozhodli priblížiť aspoň trochu módy z dnešných ulíc. Nechajte sa aj vy inšpirovať tým, čo sa dnes nosí a zažiarte aj v škole na chodbe. Uvidíte, bude to mať určite nejaký efekt. Možno sa aj stane, že budete inšpiráciou pre iných.

Onedlho príde nové ročné obdobie a sním prídu ďalšie trendy, ktoré nás neobídu a budeme sa vám ich snažiť priblížiť. 

Tak a teraz šup do obchodov a pozrieť si niečo na seba, aby ste už nenakupovali niečo, čo už čoskoro bude “OUT”.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s